Official DJ YARAMAZ Fan Club ¦ www.djyaramaz.biz ¦
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Official DJ YARAMAZ Fan Club ¦ www.djyaramaz.biz ¦

Kayıt OlAnasayfaPortalliLatest imagesAramaGiriş yap

Forum Kuralları Lütfen Okuyun !

YazarMesaj
ADMiN
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ADMiN

Forum Kuralları Lütfen Okuyun ! Empty
MesajKonu: Forum Kuralları Lütfen Okuyun !   Forum Kuralları Lütfen Okuyun ! Icon_minitimePaz Eyl. 16, 2007 7:21 pm

FORUM KURALLARI

--------------------------------------------------------------------------------

Üye olurken ahlaksiz isim secmek yasaktir. Adminlerin bu türden kullanici adi olan üyelerin kullanici isimlerini degistirmeye yada üyeliklerini bitirmeye hakki vardir. Üyelik isminizin sonradan degistirilmesi diye birsey söz konusu degildir bu konuda yapilan basvurular kabul edilmeyecektir.

--------------------------------------------------------------------------------

Forum katilimcilari yeni bir konu basligi acmadan önce arama özelligini kullanarak o konunun forumda mevcut olup olmadigini kontrol etmeliler. Ayni isimli veya ayni tartismalari iceren konular acilamamasina dikkat edilmeli aksi takdirde mesajlar yöneticiler tarafindan silinecektir.

Admin ve Moderatorlar her yazilan mesaji aninda göremiyebilirler, uygunsuz bir mesajla karsilastiginizda lütfen o bölümden sorumlu moderatorlara yada admine bildiriniz.

Boarda yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir.Yöneticiler yanlis yere acilan konulari uyarmaksizin ilgili bölüme kaydirabilirler. Eger uygun bir bölüm bulamadiysaniz konuyu bir yöneticiye bildirebilir yardim alabilirsiniz.

Aciktan, signatür (kullanici imzasi) yada özel mesaj yolu ile link vermek ve reklam yapmak kesinlikle yasaktir. Ayrica özel mesaj disinda forum icinde e-mail adresi vermekte yasaktir.

Üyeler kendi aralarindaki özel sorunlarini forum huzurunu bozacak bir sekilde diger üyelere yansitamaz.

Foruma hic yazi yazmiyanlarin yada uzun zaman boarda giris yapmiyanlarin üyeligi uyarilmaksizin silinebilir.

Her üye kendi adina yazilan mesajlardan sorumludur. Istenmeyen bir durumda ben yazmadim cikis yapmamisim arkadasim yapti gibi vesayre sebepler ,mesuliyetten yada verilen bir cezadan affinizi saglamayacaktir. Hür üye, üyeligini tehlikeye atabilecek olasi sorunlara karsi kendi güvenligini saglamak zorundadir.

Ayni kisinin birden fazla nick ile üye olmasi yasaktir. Ve yine ayni kisinin iki ayri üyelikle farkli kisilermis gibi ayni konuda görüs belirttiginin tespit edilmesi durumunda, üyelikleri uyarilmaksizin silinir yada boarda girisi yasaklanir.

Ahlak disi konular acmak, uygunsuz resimler sunmak, xxx film ariyorum yada sunuyorum tarzinda yazilar yazmak yasaktir. Ayrica sitemiz bir hack sitesi olmayip, her türlü hack girisimi istekleri, hacklama yöntemleri ve hack programlarinin sunumu yasaktir.

Forumda sunulan mp3 ve softwareler sadece test amacli olup FORUM ekibi olarak kanuni ve yasal konularda hic bir sorumluluk üstlenmiyoruz !!! Sizlere tavsiyemiz sevdiginiz sanatcinin albümünü yada kullandiginiz softwarelerin lisansini satin almanizdir. Her üye verdigi link ve yazdigi mesajin iceriginden sorumludur. Bu kurallari Üyelerimizin kabul ettigini esas alarak FORUM Ekibi herhangi bir yasal konumdan sorumlu degildir.

Forumun isleyis ve kurallari konusunda katilimcilari bilgilendirmek admin veya moderatörlerin görevi degildir. Katilimcilar bu kurallari okuyup uymak zorundadir. Forum kurallarina uymayanlarin üyelikleri silinir yada foruma girisi engellenir. Foruma üye olan herkes kurallari okumus ve kabul etmis sayilir.

Siyasi propaganda yapmak, bölücü mesaj iceren yazi ve resim paylasimi yapmak, din istismari yapan mesajlar, genel ahlaka aykiri küfürlü yazilar yazmak ve ayni sekilde baska bir üyeyi yada ücüncü bir sahsi kücültücü veya hakaret edici yazi yazilmasi yasaktir.

Gerektiginde forum kurallarinda degisiklik yapilabilir yada yenisi eklenebilir. Bu konuda bir itiraz söz konusu olamaz.
Her üye FORUM SORUNLARI & DUYURULAR bölümde acilan duyuru nitelikli konulari takip etmekten sorumludur. Orada yapilan bir duyuru icin ben okumadim bilmiyordum gibi sebepler mazeret kabul edilmeyecektir.

Spor adi altinda fanatizim yapmak, Profil ve Signatürlerde rakip taraftarlari kiskirtici yazi, link ve resim bulundurmak, forum icerisinde asiri fanatik tavirlar sergileyerek üyeler arasinda tartisma cikartmak yasaktir. Aksi davranislarda bulunanlara spor bölümlerinden men ve üyeliklerinin sonlandirilmasina varan cezalar verilecektir.

https://djyaramaz.yetkin-forum.com

Forum Kuralları Lütfen Okuyun !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-