Official DJ YARAMAZ Fan Club ¦ www.djyaramaz.biz ¦
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Official DJ YARAMAZ Fan Club ¦ www.djyaramaz.biz ¦

Kayıt OlAnasayfaPortalliLatest imagesAramaGiriş yap

Temelden SeçmeLeR!!!

3 posters
YazarMesaj
_-YuSuF-_
ADMiN
ADMiN
_-YuSuF-_

Temelden SeçmeLeR!!! Empty
MesajKonu: Temelden SeçmeLeR!!!   Temelden SeçmeLeR!!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 22, 2007 12:28 am

Temel, çalışmak için gittiği şehirden, köye babasına mektup yazar. Klasik mektup cümleleriyle başlayan mektup, şu notla biter:
-"Babacuğum. Acele cevabini bekliyrum. Yalnız, zarfa biraz da para koyarsan iyi olir. Oğlin Temel."

Aradan onbeş gün geçer ve mektubun cevabı gelir. Temel büyük bir heyecanla zarfı açar. İçinden sadece mektup çıkar. Mektubun sonunda da bir not vardır:

-"Oğlim Temel. Sana para göndereceydum. Ama aha bu geri zekali anan zarfi kapatmiş. Bir daha ki sefere evladim.
İmza:Buban."

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir gün Temel balığa çıkar.İyi bir avdan sonra bir tekne balık tutar.Birden hava patlar ve çok büyük bir fırtına çıkar.
Temel dua etmeye başlar.Tanrım beni bu fırtınadan kurtarırsan bütün bu balıkları fakirlere dağıtacağım der içinden.
Hava bir zaman sonra düzelir.Temel evine dönmeye başlar.Bir tarafdanda balıklara bakar ve içinden bu balıklar fazla yarısını dağıtsam olur der.Biraz daha sonra balıklara tekrar bakar ve bu balıkların yarısıda çok fazla, ben bunların çeyreğini dağıtsam olur der.
Biraz daha zaman geçer Temel tekrar balıklara bakar.Tam o sırada hava tekrar bozulur.Temel kafasını gökyüzüne diker ve şöyle der:
-Haçen sende şakadan heç anlamiyesun..

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temel üniversite sınavına girmiş
Her soru için yazı tura atarak cevapları vermiş
2 saat sonra öğrencilerin çoğu sınav kağıdını verip salonu terketmiş
Temel hala yazı tura atıyor...
Öğretmen gelmiş basına dikilmiş:
Temel hepsini yazı tura atıyosun hala bitiremedin mi ???
Hocam 1 saat önce bitirdum şimdi da cevaplarımı kontrol edeyrum

.....:::::FiRTiNa YuSuF:::::.....

En son tarafından Paz Ara. 23, 2007 1:15 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
ADMiN
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ADMiN

MesajKonu: Geri: Temelden SeçmeLeR!!!   Temelden SeçmeLeR!!! Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 11:23 am

hıhııhııı paylaşım için teşekkürLer kankaaa
https://djyaramaz.yetkin-forum.com
OZaN
ON BAŞI
ON BAŞI
OZaN

MesajKonu: Geri: Temelden SeçmeLeR!!!   Temelden SeçmeLeR!!! Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 2:17 pm

Very Happy Very Happy Very Happy paylaşım için tşk ler Very Happy Very Happy Very Happy

Temelden SeçmeLeR!!!
1 sayfadaki 1 sayfası