Official DJ YARAMAZ Fan Club ¦ www.djyaramaz.biz ¦
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Official DJ YARAMAZ Fan Club ¦ www.djyaramaz.biz ¦

Kayıt OlAnasayfaPortalliLatest imagesAramaGiriş yap

KoMiK FıKRaLaRDaN SeÇMeCe!!!

3 posters
YazarMesaj
_-YuSuF-_
ADMiN
ADMiN
_-YuSuF-_

KoMiK FıKRaLaRDaN SeÇMeCe!!! Empty
MesajKonu: KoMiK FıKRaLaRDaN SeÇMeCe!!!   KoMiK FıKRaLaRDaN SeÇMeCe!!! Icon_minitimePaz Ara. 23, 2007 1:13 pm

...:::Bisss:::...

Doğu ile Batı Almanyanın birleştiği ilk yıllar. Külüstür bir Fıat Bise sahip Alman otobana çıkmış. Otobanda giderken araba arızalanmış. Bir ferrarili durmuş. Bakmışlar tamir edecek gibi değil. Arabanın arkasına bağlayıp çekmeye karar vermişler. Ferrarili: Ben 60-70 le yavaş yavaş giderim. Bir aksilik olursa sen bana selektör yap demiş. Yolda 5-10 dakika bu şekilde giderken yanlarından Geçen bir BMW sahibi Ferrarili ile yavaş gittiği için alay etmiş. Sinirlenen Ferrarili arkadaki bağlı arabayı unutarak basmış gaza 200-250 derken 300 km.de Bmw yi yakalamış. Başlamışlar yarışa. Korkudan ödü patlayan Bis sahibi başlamış selektör yapmaya. Otobanın yanındaki tarlasında çalışan çiftçi bunu görüp şaşkınlıkla:
-Ya Ferrari ile BMW kapışmışlar o tamam da şu bİS de Onlara kafa tutup geçmek için yol istiyor hayret bee...

...:::Çalışkan ve tembel:::...

Bir çalışkan ve bir tembel varmış. Çalışkanla tembel arkadaşmış. Çalışkan tembele demiş ki "bugün müfettiş gelcek benim dediğimi de". Müfettiş gelmiş. Çalışkana sorular sormuş.
-İstanbul'u kim fethetti?
-Fatih Sultan Mehmet.
-Kaç yılında?
-1453.
-Uzayda canlı varmıdır?
-Bilmiyorum ama araştırılıyor.
Tembele gelmiş sıra,
-Adın ne?
-Fatih Sultan Mehmet.
-Kaç yaşındasın?
-1453
-Oğlum sen salak mısın?
-Bilmiyorum ama araştırılıyor...

.....:::::FiRTiNa YuSuF:::::.....
OZaN
ON BAŞI
ON BAŞI
OZaN

MesajKonu: Geri: KoMiK FıKRaLaRDaN SeÇMeCe!!!   KoMiK FıKRaLaRDaN SeÇMeCe!!! Icon_minitimeSalı Ara. 25, 2007 2:20 pm

hahaha ki ne hahaha hiç kafa çalışmaz mı bir insanın yaw bu kadarda olmazki
flowles
MODERATÖR
MODERATÖR
flowles

MesajKonu: Geri: KoMiK FıKRaLaRDaN SeÇMeCe!!!   KoMiK FıKRaLaRDaN SeÇMeCe!!! Icon_minitimePtsi Ocak 07, 2008 5:22 pm

[b][i]gerçekten ya hiç çalışmaz mı ha ha Very Happy

KoMiK FıKRaLaRDaN SeÇMeCe!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TV'den komik diyologlar!!!