Official DJ YARAMAZ Fan Club ¦ www.djyaramaz.biz ¦
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Official DJ YARAMAZ Fan Club ¦ www.djyaramaz.biz ¦

Kayıt OlAnasayfaPortalliLatest imagesAramaGiriş yap

Fatih Ürek Çok Cesur

3 posters
YazarMesaj
ADMiN
SiTE KURUCUSU
SiTE KURUCUSU
ADMiN

Fatih Ürek Çok Cesur Empty
MesajKonu: Fatih Ürek Çok Cesur   Fatih Ürek Çok Cesur Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 10:50 am

Fatih Ürek, Sahnede Kanlar İçinde Kalan Bülent Ersoy'u Diline Dolayıp 'Bülent Hanım Bacağına Ketçap Dökmüş' Dedi.

FATİH ÜREK, SAHNEDE KANLAR İÇİNDE KALAN Bülent Ersoy'U DİLİNE DOLAYIP 'BÜLENT HANIM BACAĞINA KETÇAP DÖKMÜŞ' DEDİ.

Bayramın ikinci günü Antalya'da sahneye çıkan Bülent Ersoy, elbisesindeki broşun iğnesinin kasık bölgesine saplanması sonucu kanlar içinde kalmış, hemen ambulansla hastaneye kaldırılmıştı. Ersoy'un kanlar içinde sahnede kalmasını diline dolayan Fatih Ürek, Antalya'daki programı sırasında seyircilere, 'Bülent Hanım bacağına ketçap dökmüş, yaralandım diye bağırmış' diye konuştu. Program sonrası gazetecilerin sorusu üzerine geri adım atan Ürek, 'Ben sahnede sadece şaka yaptım. O şovun bir parçasıydı' dedi.
https://djyaramaz.yetkin-forum.com
flowles
MODERATÖR
MODERATÖR
flowles

MesajKonu: ne yaptın sen fatih!!   Fatih Ürek Çok Cesur Icon_minitimeÇarş. Ara. 26, 2007 2:04 pm

fatih ürek böle dierek sonunu hazırlamış oldu.Diva hastaneden çıktımı fatih üreği çiğ çiğ yiyecek.Tüh gördünmü yeni diyete başlamıştı ama fatih için bi günlüğüne bozar artık Very Happy Very Happy Very Happy
merve
ACEMi ER
ACEMi ER

MesajKonu: Geri: Fatih Ürek Çok Cesur   Fatih Ürek Çok Cesur Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 10:45 pm

YA NE DİYON ONU SALLAYAN MI VAR Kİ
tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue tongue

Fatih Ürek Çok Cesur
1 sayfadaki 1 sayfası