Official DJ YARAMAZ Fan Club ¦ www.djyaramaz.biz ¦
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Official DJ YARAMAZ Fan Club ¦ www.djyaramaz.biz ¦

Kayıt OlAnasayfaPortalliLatest imagesAramaGiriş yap

FıkRa-Sübhaneke!!!

4 posters
YazarMesaj
_-YuSuF-_
ADMiN
ADMiN
_-YuSuF-_

FıkRa-Sübhaneke!!! Empty
MesajKonu: FıkRa-Sübhaneke!!!   FıkRa-Sübhaneke!!! Icon_minitimePerş. Ara. 27, 2007 10:12 pm

Sübhaneke

Karadenizli Öğretmen öğrencileri Din Dersinden sözlü sınavı yapmaktadır. İlk öğrenci tahtaya kalkar.
Öğretmen:
-Senin adın ne kızım ?
-Kevser, Öğretmenim.
-Pekala sen Kevser Süresini oku bakalım.
Öğrenci duayı okur ve öğretmenden aferin alır. İkinci öğrenci kalkar tahtaya. Öğretmen:
-Senin adın ne oğlum?
-Fatih, öğretmenim.
Peki sen de Fatiha suresini oku, der.
Öğrenci Fatiha Suresini okur ve öğretmenden beğeni kazanır. Yerine oturur. Öğretmen üçüncü öğrenciye de önce ismini sorar. Öğrenci;
- Benim adım Yasin. Ama öğretmenim bana kısaca Sübhaneke derler.

.....:::::FiRTiNa YuSuF:::::.....
flowles
MODERATÖR
MODERATÖR
flowles

FıkRa-Sübhaneke!!! Empty
MesajKonu: ...............   FıkRa-Sübhaneke!!! Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 1:35 pm

ben bu fıkrayı biliyorum ama her okuduğumda veya duyduğumda hep gülerim çok komik çünkü Very Happy Smile Laughing
tatlı melek
MODERATÖR
MODERATÖR
tatlı melek

FıkRa-Sübhaneke!!! Empty
MesajKonu: Geri: FıkRa-Sübhaneke!!!   FıkRa-Sübhaneke!!! Icon_minitimeCuma Ocak 04, 2008 5:56 pm

super bişey bu kanka emeğine sağlık sen beni güldürdün ya Very Happy allahta seni güldürsün kankacım Wink
OZaN
ON BAŞI
ON BAŞI
OZaN

FıkRa-Sübhaneke!!! Empty
MesajKonu: Geri: FıkRa-Sübhaneke!!!   FıkRa-Sübhaneke!!! Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 3:43 pm

Güldürür güldürür yusufu güldürür sen merak etme tatlı melek güldürür demiyim güldürüyor diyim ben
yusuf'un bir tatlı belası var o saolsun hep yusuf'u güldürüyor umarım bir ömür güldürürler birbirlerini
Paylaşım içinde çok saol kankayusuf

FıkRa-Sübhaneke!!!
1 sayfadaki 1 sayfası