Official DJ YARAMAZ Fan Club ¦ www.djyaramaz.biz ¦
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Official DJ YARAMAZ Fan Club ¦ www.djyaramaz.biz ¦

Kayıt OlAnasayfaPortalliLatest imagesAramaGiriş yap

FııııKKrrrrrAAA!!!

3 posters
YazarMesaj
flowles
MODERATÖR
MODERATÖR
flowles

FııııKKrrrrrAAA!!! Empty
MesajKonu: FııııKKrrrrrAAA!!!   FııııKKrrrrrAAA!!! Icon_minitimeCuma Ara. 28, 2007 3:47 pm

YAVAŞLA

Adamın biri yeni aldığı arabasıyla otobana çıkmış, arabasını deniyor. Yol boyunca tabelalar görüyor. "YAVAŞLA 50 km" Hızını 50 km/s'ye düşürüyor.
"YAVAŞLA 40 km" Hızını 40 km/s'ye düşürüyor.
"YAVAŞLA 30 km" Hızını 30 km/s'ye düşürüyor.
"YAVAŞLA 20 km" Hızını 20 km/s'ye düşürüyor.
"YAVAŞLA 10 km" Hızını 10 km/s'ye düşürüyor.
Ardından bir tabela daha "YAVAŞLA'ya HOŞ GELDİNİZ"

PARAŞÜT

Adamın biri paraşüt almak için bir dükkana girer ve satıcıyla konuşmaya başlar: "Efendim, paraşüt açılmazsa ne olacak?" Satıcı: "Olur mu beyefendi yedeği var onu açarsınız" Müşteri: "Peki ya o da açılmazsa?" Satıcı: "Ürünlerimiz garantilidir, getirin değiştiririz"

3 HAFTA

Adamın biri son durumunu sormak için doktoruna gider. Doktor dosyaları inceler ve kötü haberi verir: "Efendim, sizin 3 haftalık ömrünüz kalmış, vee"
Hasta: "Evet devam edin"
Doktor: "3 haftadır da sizi arıyoruz"

ÖPÜCÜKLE ÖDEME

Anne ile kızı bir tuhafiyeye giderler. Birkaç ürün aldıktan sonra hesabı ödemek için kasaya giderler. Kasadaki adam kızdan çok hoşlanır ve "Borcumuz ne kadar" diyen kıza "İki öpücük" der. Kız da "Anne bir zahmet borcumuzu ödeyiver" der.

FARKLI TEDAVİ

Genç bir bayan annesiyle birlikte doktora gitmiş ve hastalık belirtilerini anlatmış. Doktor: "Soyunun da bir bakalım" demiş. Genç bayan ise: "Hasta olan ben değilim, annem" demiş. Doktor ise: "Ha öylemi o halde şu ilaçları kullansın geçer" demiş.

LASTİK DEĞİŞİMİ

Adamın biri yolda ilerlerken bir bayanı arabasının lastiği patlamış bir şekilde görür ve yardım etmek için durur. Uğraşır uğraşır ama bijonları bir türlü sökemez. Sonra kadın bijon anahtarını alır ve hepsini takır takır söker. Adam ise şaşkınlıkla: "Aaa nasıl yaptınız?" der. Kadın ise kalın bir sesle: "Ayy beni Merter E5'te bulabilirsin" der.

DOYUMSUZ KUŞ

Lokantaya gelen adam, tek başına kocaman bir masa tutmuş ve yemeğine başlamış. Adam çok az yiyor fakat omzundan kalkıp uçan kuş masadaki her şeyi silip süpürüyormuş. Masa tekrar kuruluyor fakat kuş yine her şeyi yiyormuş. Buna çok şaşıran garsonlar sebebini sormuş. Adam anlatmaya başlamış: "Çok uzun zaman önce bir cin benden 3 isteğimi sordu. Ben ilk olarak bol para istedim. Gerçekten çok param oldu. İkincisi ise çok kadındı. Bu da gerçekleşti. Üçüncü isteğim ise doyumsuz bir kuştu. Yanlış anladı yav"
OZaN
ON BAŞI
ON BAŞI
OZaN

FııııKKrrrrrAAA!!! Empty
MesajKonu: Geri: FııııKKrrrrrAAA!!!   FııııKKrrrrrAAA!!! Icon_minitimeSalı Ocak 01, 2008 12:14 am

heh heh hehhhh bunlardan bazıları bendede vardı ama güzel fıkrralar paylaşım için tşk ler Laughing Laughing Laughing
flowles
MODERATÖR
MODERATÖR
flowles

FııııKKrrrrrAAA!!! Empty
MesajKonu: Geri: FııııKKrrrrrAAA!!!   FııııKKrrrrrAAA!!! Icon_minitimePtsi Ocak 07, 2008 4:55 pm

önemli diil gülmek herkesin hakkı di mi Cool
_-YuSuF-_
ADMiN
ADMiN
_-YuSuF-_

FııııKKrrrrrAAA!!! Empty
MesajKonu: Geri: FııııKKrrrrrAAA!!!   FııııKKrrrrrAAA!!! Icon_minitimePtsi Ocak 07, 2008 8:17 pm

evet canım gülmek herkesin hakkı özelliklede senin hakkın şekerim benim

.....:::::FiRTiNa YuSuF:::::.....

FııııKKrrrrrAAA!!!
1 sayfadaki 1 sayfası