Official DJ YARAMAZ Fan Club ¦ www.djyaramaz.biz ¦
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Official DJ YARAMAZ Fan Club ¦ www.djyaramaz.biz ¦

Kayıt OlAnasayfaPortalliLatest imagesAramaGiriş yap

HeR TeLDeN NiCK!!!

YazarMesaj
_-YuSuF-_
ADMiN
ADMiN
_-YuSuF-_

HeR TeLDeN NiCK!!! Empty
MesajKonu: HeR TeLDeN NiCK!!!   HeR TeLDeN NiCK!!! Icon_minitimePerş. Ara. 20, 2007 5:33 pm

Delikanlılık ne racon kesmek ne adam dövmektir,Delilanlılık koltuğuna 1 ekmek alıp evin yolunu tutmaktır...

Hayatı göz yaşlarınla ödüllendirecegine gülücüklerinle cezalandır...

Kız diye önem verenin... Güzel diye Kaşar sevenin... Para diye dost satanın.. Sultan olsa tahtını Kral olsa devletini yıkarım!!!

Derdi Olanı Dinlerim Derde Yol açanı siler Geçerim...

HaksIzLIk Önünde EgiLmem Çünkü HakkImLa ßeraßer Gururumuda Kayßetmiş Olurum...

Ya Tam Susturcağım ya Kan kusturucagım Ezanla başladım Selayla bitirecegim isteyene değil alayına gidecegim...

Usturama Jileti Takarım.Gövdeme Derin FaçaLar Atarım İstersen KraL Ol Farketmez Senide Mermi Manyağı Yaparım...

Yanlızlık,Çaresizlik ve Hüsrana Karşı Tek Kale Maç Yapıyoruz.Orta Hakem Kabus..!Kırmızı kart,Goller ve Anılarımızın Olduğu Tribün Suspus...

Sözlerimden Başka Vasiyetim ve Servetim Yoktur.Herkese tşk ederim...

Umutsuzluğa Kapılmak Suçtur...

Gezesim Var Tozasım Yok,Küfredesim Var Nefesim Yok,Ağlayasım Var Gözyaşım Yok,Sarhoş Olasım Var İçesim Yok,Gülesim Var Kahkaham Yok!!!

Siz kaldırım taşlarını sayarken.Biz kaldırım taşlarının karesini alıyorduk...

KraL OLsan Tacın Gider SuLtan OLsan Tahtin Gider… KraL DeğiLim Tacim Gitsin SuLtan DeğiLim Tahtim GitSin Ben Kendi HaLinde ßir Ağacim Fakat DaLimi Kiranin Ağacini Kökünden Sökerim...

İstenmediğimiz zaman değil,istediğimiz zaman gideriz...

Bu Yola birlikte çıktık yol bitmedikçe asla ayrılık olmaz...

Hasret dolu geceleri öldüreceğim bir gün,bu ayrılık şarkılarını kurşuna düzeceğim bir gün.Seni benden ayırdığı için kaderimi mahkemeye vereceğim...

Bir umuttu yanlızlık birşeyleri paylaşamamaktı belki,gözler dalıp giderken, yaralı bir serçeye ağlayan bir buluttu belkide,belki belkilerle dolu bir hayattı bu...

Seni ßenim kadar seven varsa, Sana ßenim kadar Hasret kaLsın!!!

§IrLãr ΢Îndé ßÎr Dûnyãm vãr BÎrdé §én Vãr§In ΢Îmdé Né §énÎ KãyßédéCék Kãdãr Cé§urum Nédé §énÎ KãzãnãCãk Kãdãr Gû¢Lû!!!

Beni BiR " ALLAH'IM BiR'de DOST'Larım BiLSin , GeriSi İLerLeSin!!!

ßêdênîm kârânLîk'Lârâ, Rûh'ûm sânâ âît...

Ölümsüz Dünyada... Ecel Ol AL BENİ... Nefessiz Zordayim... Zamansız Bir Mekanda... Çıkmaz Bir Yoldayim... Amansız İsyanda... Ecelim OL BENİM...

HayaT ßir EMANETSE ßırAKTIGIN YERDEYİZ HayaT ßir OYUNSA KRALİNİ OYNARİZ HayaT SevMEKSE ÖLÜMÜNE SEVERİZ...

Sevene SevdaLıyız Gidene Hep AğLarız Alsalarda Bu Canımızı Biz SeveRsek UnutMayız...

Bizi Eskiler Tanır, Yéniler ôrnek alir, Tanımayanlar ise İbret Alır...

ßëñ Sëñî øñLar gîßî UcuZ ßar Kô$ëLërîñDëkî HësaPLarDa DëgîL,Yûcë ßîr DaVañIñ OrtasIñDa DîMDîk A¥akta ßuLDuM Rëîs.ßakI$LarIñ DëLîP Gë¢ërkëñ NaMërtLîgî,YûrûDûñ tøZLu ¥øLLarDa VaZgë¢MëDîñ GôrDûM Rëîs.KuruLurkëñ TuZakLar ArD ArDa VururLarkëñ Sëñî,GôZûñû ßîLë KIrPMaDIñ,gûLDûñ Gë¢tîñ Rëîs...

Bizi anlatan şiirler yazılmadı henüz.Çünkü biz dünyanın oyununda,hayatın acımasızlığında ve de sevdiklerimizin baygın bakışlarında unutulduk...

Belki sisLi bir kıs gecesi Belki soguk bir Sohbaharda ceSedimi buLacakLar camurLar araSinda bir eLinde reSmin bir eLinde Silahi var diyecekLer Ama Sen inanmayacakSin Sonra kalkip bana geLeceksin eqiLip SariLacaksin O Soguk Vücuduma iSte o An bir fiSilti DuyacakSin DudakLarimdan '''ELveda'''

Bizler umutsuzluğun olduğu yerde,umudumuzu kaybetmeden yürümeyi biliriz. Her yürüdüğümüz yolda Çakıllar,her durduğumuz yerde Çakallar olsa ne yazar!Ya ölümüne Severiz,yada tek kalemde Sileriz!Tarihi Biz Yazdık..Tarihtende Biz Sileriz...

Sev Séni SéVéni Dağda Çoban oLsa bile SéVMé! SEni SEvMEyeni MiSirDa SuLTan oLsa bile!!!

uyumaK zor , uYanmaK KoLay oLacak .. Saßahı ipLe ceKeceKsin .. Ne qeceLer rahatLatacak seNi Ne quNduzLer , öLmeyi isteyip öLemeyeceksin.Çünkü sen ızdırap çekmeye mahkumsun...

ßir Daha Sevecek Kadar AdiLeşecekSe Yüreğim, ELLerimde Onu ParçaLayacak Kadar AsiL oLacak ANDIM OLSUN...

ÂLEMÎ ÂLêm ÿâpâñ û¢ ßê$ ¢âkâL'sâ ... KRALLIK ßîzê ÿÂkî$mâz...

şiddeti sevmem;ama kullanmayı iyi bilirim!!!

sadece şahlar hamleleri önceden sezer...

Eğer birisi seni aldatmışsa bu onun suçudur. Eğer o kişi seni pek çok kere aldatmışsa bu senin suçundur...

Asla birilerinin umudunu kırma, belkide sahip oldukları tek şey odur...

bela, kişinin sevdiklerinden gelir...

Beklemesini bilenin her şey ayağına gelir...

.....:::::FiRTiNa YuSuF:::::.....

HeR TeLDeN NiCK!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HeR TeLDeN NiCK DeVaM!!!
» HeR TeLDeN WaLLPaPeR ReSiMLeRi!!!