Official DJ YARAMAZ Fan Club ¦ www.djyaramaz.biz ¦
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Official DJ YARAMAZ Fan Club ¦ www.djyaramaz.biz ¦

Kayıt OlAnasayfaPortalliLatest imagesAramaGiriş yap

HeR TeLDeN NiCK DeVaM!!!

YazarMesaj
_-YuSuF-_
ADMiN
ADMiN
_-YuSuF-_

HeR TeLDeN NiCK DeVaM!!! Empty
MesajKonu: HeR TeLDeN NiCK DeVaM!!!   HeR TeLDeN NiCK DeVaM!!! Icon_minitimePerş. Ara. 20, 2007 6:21 pm

Seni yıldızlara benzetiyorum onlar kadar uzak onlar kadar erişilmezsin ama bir farkın var onlar bin tane sen bir tanesin.

seni günde bir kez düşünüyorum o da benim 24 saatimi alıyoo

Seni ne kadar sevdiğimi öğrenmek istersen vur kır kalbimi kalbimden akan kan yazacaktır ismini o zaman anlarsın sana olan sevgimi..

Hepsi Gidici Sen Kalıcı , Hepsi Anlık Sen Hayat Boyu , Hepsi ÇocukçA Sen GerçEkçE , Hepsi Öylesine Sen Ölesiye..

Küçüktüm, adam olmadı dediler, adam oldum, sevmedi dediler, sevdim, uğruna ölmedi dediler, Öldüm, iş işten geçti, dediler...

Yalnızım, yalnızlığım beni dinlemekte, yalanda olsa ne varki bu şarkıyı söylemekte, yalanda olsa içimden bir bulut akıp geçiyor, yalanda olsa MUTLUYUM bu bana YeTeR

Bazen anlatmak zor geldi korktum, bazen cesurdum sen yoktun, ve artık bir karar aldım söylüyorum. Seni Çok ama Çok Seviyorum.

Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum GüneşIm Desem Güneş Batıyor, Hayatım Desem Hayat Kısa, Gülüm Desem Oda Soluyor, Sana Canım Demeliyim Çünkü Bu Can Seninle Yaşıyor..

Bir çerçeve astım odama içi boş önemi yok, neden diye sorma neye baksam seni görüyorum nasıl olsa..

Gecenin sessizliğini dinle içinde beni bulacaksın.. Karanlığa bak yüzümü göreceksin.. Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN..

BuGüNü yaşıyorsam yarının seni bana getireceğine inandığım içindir...

Kalbim seni unutacak kadar adi ise ellerim onu parcalayacak kadal asildir.

Bir sevgi diledim gözyaşı buldum. Bir dost diledim sırtımdan vuruldum. Derdime derman diledim derdimin tiryakisi oldum. Bilki gerçek sevgiyi ben sende buldum!

Kül olmuş ateş yanar mı? Buz tutmuş su akar mı? Bu gözler seni sevdi başkasına bakar mı?

Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide götür, gittigimiz yer kara toprak olsun

Kızlar sevgiyi kalplerine,erkekler ise ceplerine koyar! benim ceplerim dolu sevgini bomboş olan kalbime yazıyorum

Seni ben değil gözlerim seçti , onlar sevdi onlar beğendi , banane gidersen ONLAR AĞLASIN !!!

Cicekler bahcesinde gecsede ömrüm senin üstüne gül koklamam gülüm seni koklamak olsada ölüm sen buna degersin be gülüm

Düşlerim vardı görmekten korktuğum,hislerim vardı söylemekten korktuğum,şiirlerim vardı yazmaktan korktuğum,şimdi sen varsın kaybetmekten korktuğum

Vücudun otobüs, beynin şöfördür kalbin şöför maaline geçerse aşık oldun demektir.

Aşık bir insansan mantığını unut, mantıklı bir insansan aşkı unut. Hem aşık hem mantıklıysan kıskanırım seni ben.

Sen seni seveni göremeyecek kadar körsen seni sevende seni sevdiğini söylemeyecek kadar gururludur.

Gidene kal demeyeceksin.gidene kal demek zavallılara,kalana git demek terbiyesizlere.dönmeyene dön demek acizlere yakışır...

Bütün Kızlar Çicek Olsun Arı Olmazsam Namerdim...

DµRµCam ßµRda ~ GiDi$ini S£yR£dîC£m ~ kIpIrtIsIz ~ SâKin qîßi GôRünC£m ~ KavGasIz øLaCaK ~ fIrtInAsIz øLaCaK

Bir tuhaf yalnızlıktı bu!Hani boğuntusunda umutsuz can sıkıntıları vardır ya,gürültülü telaşların arasından gelen..İşte öyle bir şeydi ve sen okşayıcı sesinle,isyancı bir coşkuyu yeniden canlandırıyordun.Bense söken şafağı bekliyordum,tek başıma.Sesim yankılanıyordu bilinmez bir zamanın içinde.Alevlerin alacakaranlığında aydınlık ellerini özlüyordum..

Beklenmedik anlarda çıkıp geliyordun;biraz hüzünlü,biraz yorgun.Hep hüznü ve yorgunluğu paylaştım seninle.Sen yine de hüznünü çoğalttın her seferinde.Düşen hep ben oldum,en küçük kımıldanışında senden..Başımı çevirdiğim için ağladığımı göremedin hiç. Ellerimi uzattım sana,hiç umursamadın!Sesimi hiç duymadın!Haykırışlarıma hiç yanıt vermedin.Ben de düşlerde sevdim seni..

Kalbimdeki yaralara rağmen çıkageldim bir gün karşına..Yalnızlık yarasıyla..sevda yarasıyla..ölüm yarasıyla..Oysa sen gülüp geçtin.Bana hüzünleri bırakıp,çekip gittin

Biz 1 Günde KraL Olmadik , 1 Günde'De Tahttan İnmeyiz...!

Seni Sevip Sensiz Olmak Istıraptır Acıdır.Bir Bakışın Bir Gülüşün Gönlümün İlacıdır...

.....:::::FiRTiNa YuSuF:::::.....

HeR TeLDeN NiCK DeVaM!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» HeR TeLDeN NiCK!!!
» HeR TeLDeN WaLLPaPeR ReSiMLeRi!!!